Телебачення YouTV
Телебачення YouTV 2021-04-07T15:55:10+00:00

youtv – телебачення, як ти любиш!

Сучасний сервіс ОТТ телебачення – youtv – це легкий та зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і у будь-де, за однієї простої умови – доступу до мережі Інтернет.


У телевізійному сервісі youtv все, як ти любиш:

  • 300+ телеканалів в HD та Ultra HD якості
  • 7 днів тесту
  • 1 грн перший місяць для більш детального знайомства
  • 100+ телеканалів безкоштовно
  • Перегляд на 5 пристроях за 1 оплату
  • Шоу, фільми, серіали, гучні прем’єри
  • Національні, преміум, фільмові та спортивні, розважальні та дитячі телеканали (1+1, 2+2, Україна, СТБ, ICTV, Україна, Інтер,Discovery, Viasat, Sony PicturesSetanta Sports, Setanta Sports +, Футбол 3, Fox, Animal Planet, VIP Comedy, Viasat Explore, Viasat History, Nat Geo Wild, Travel Channel HD, Sony, XSport, Viasat Sport)
  • Мегазручний та дружелюбний інтерфейс
  • Просто та миттєва оплата
  • Постійно діючі акційні пропозиції

Тарифи

Тариф Кількість каналів Кількість пристроїв Ціна, грн
Безкоштовний 109 5 0
Основний 213 5 99
Універсальний 297 5 109
Спорт+ 222 5 109
FilmBox 217 5 109
Максимальний 332 5 159

Список каналів YouTV


Android та iOS смартфони і планшети

Додаток youtv надає можливість швидко та зручно переглядати улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання будь-де і будь-коли.

Завантаження можливе з Google Play для Android OS, з AppStore для iOS, з AppGallery для Huawei. Це займе всього кілька хвилин, а задоволення від користування та перегляду триватиме постійно!

Аби насолодитись всіма перевагами варто лише завантажити додаток, здійснити просту реєстрацію, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!

Незалежно від обраного пакета, пристрою, на якому здійснюватиметься перегляд, кожен користувач обов’язково оцінить всі переваги та можливості сучасного сервісу youtv. Адже придбавши всього 1 пакет, користувач не пропустить важливі події та прем’єри; отримає можливість використання цього пакету на 5-ох пристроях одночасно; зручний, багатофункціональний користувацький інтерфейс, можливість швидко та легко сплачувати улюблений пакет.

Телевізор

youtv подбав і про тих, хто надає перевагу традиційному перегляду телеканалів на телевізорах. Телевізійна версія додатку – Android TV доступна як на сучасних, так і на звичайних телевізорах. Для Smart телевізорів можна завантажити додаток із Google Play. Для цього варто зайти у бібліотеку Google Play та завантажити додаток youtv. Для звичайних телевізорів — використовуючи мультимедійні STB приставки. Необхідно зайти в налаштування, відкрити або завантажити додаток. Після завантаження необхідно зареєструватись, якщо створеного облікового запису на мобільному пристрої дотепер не було. Якщо Ви попередньо вже реєструвались за допомогою смартфону чи планшету, можна використовувати наявний обліковий запис. Здійснивши всі попередні етапи, необхідно зайти у додаток, обрати пакет. Після чого буде надана можливість насолоджуватися зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.Комп’ютер

Для користувачів, які працюють з комп’ютером, переглядають відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію без додаткових завантажень. Достатньо перейти за посиланням https://youtv.ua/.

ОПИТУВАННЯ

Чи подобається Вам наш новий сайт?

View Results

Loading ... Loading ...