Інтернет Гігабіт + ТБ VIP HD+
Інтернет Гігабіт + ТБ VIP HD+ 2021-03-24T13:55:31+00:00


Інтернет Гігабіт + ТБ VIP HD+

Тільки до 1.06.21р. встигніть стати нашим новим абонентом та отримати МАКСИМАЛЬНИЙ пакет послуг всього за 200 грн в місяць (протягом перших трьох місяців після підключення).

У пакеті Максимум Ви отримуєте швидкість Інтернету до 1000 Мбіт/с та Телебачення високої якості, який включає 200 каналів.

Щоб подати заявку, натискайте на кнопку “ПІДКЛЮЧИТИСЬ” або телефонуйте: (095) 738-11-88, (0332) 20-07-07.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Інтернет + ТБ VIP HD+ всього за 200 грн в місяць»

Ці офіційні правила визначають умови участі та проведення Акції, строки, територію проведення Акції.

Організатор акції: Товариство з обмеженою відповідальністю «Волинські Оптичні Мережі», що знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 22, тел.: (0332) 20-07-07, (095) 738-11-88.
«Акційна пропозиція» (далі – Акція) – маркетинговий захід, що спрямований на стимулювання продажу та популяризацію послуг “Волинські Оптичні Мережі”.
«Інформація про Акцію» – інформація про Акцію, Офіційні правила Акції, а також додаткова інформація, що з’явилася у період проведення Акції. Інформація про Акцію розміщена на сайті www.vom.lutsk.ua та інше.

1. «Строк та територія проведення Акції.
1.1.  Акція вступає в дію з 17 березня 2021 року діє до 1 червня 2021 року.
1.2. Терміни проведення Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора, шляхом внесення змін до цих Правил.
1.3. Учасники не можуть вимагати будь-якої компенсації у разі зміни умов та/або термінів Акції.
1.4. Територія проведення Акції: м. Луцьк, Луцький район та Володимир-Волинський район.

2. Умови та механіка Акції
2.1. Для участі в Акції необхідно залишити заявку у визначений акційний період на підключення акційного тарифу «Гігабіт + ТБ VIP HD+» на сайті www.vom.lutsk.ua., за телефоном, або іншим зручним для клієнта способом.
2.2. У період проведення Акції, нові Абоненти ТОВ “Волинські Оптичні Мережі” отримують 3 місяці користування послугами зазначеними в акційному пакеті вартістю 200 гривень за кожен календарний місяць.
2.3. Учасником акції може бути фізична особа, яка не була абонентом ТОВ “Волинські Оптичні Мережі” та/або розірвала договір надання послуг з ТОВ “Волинські Оптичні Мережі” не менше як за 3 місяці від дати подання заявки для участі в акції.

3. Обмеження
3.1. В Акції не можуть взяти участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці.
3.2. Акційна пропозиція не поширюється на вже існуючих абонентів ТОВ “Волинські Оптичні Мережі”.
3.3. Акційні пропозиції не сумуються.
3.4. Інтернет зі швидкістю до 1000 Мбіт/с надається при наявності технічної можливості.
3.5. Фактична швидкість інтернету до 1000 Мбіт/с та кількість заявлених каналів в пакеті телебачення може відрізнятися від заявленого.
3.6. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості акційних пропозицій, вказаних у цих Офіційних Правилах.
3.7.  У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих даними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

4. Порядок і спосіб інформування про умови Рекламної Акції.
4.1. Інформування щодо Правил Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет-сайті vom.lutsk.ua та на сторінках в соціальних мережах ТОВ “Волинські Оптичні Мережі”.
4.2. Розміщення скороченої інформації щодо механіки Акції здійснюється на рекламних матеріалах, що розповсюджуватимуться в місцях проведення Акції.

5. Інші умови
5.1. Неухильне додержання всіх умов цих Офіційних Правил є необхідною умовою для отримання Акційних послуг. У випадку відмови Учасника Акції від надання послуг, останні не мають права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.
5.2. Приймаючи участь в Акції тим самим кожен Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними Правилами й свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Офіційних Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Офіційних Правил (в т.ч. механіки, порядку,  строків проведення Акції та інше) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
5.3. Ці Офіційні Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Офіційних Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Офіційні Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних Правил.
5.4. Беручи участь в акції, учасник надає згоду на обробку та використання його персональних даних виключно з метою та в межах виконання Організатором вимог законодавства України та засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора, та ознайомлений з правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».


Підключитись

ОПИТУВАННЯ

Чи подобається Вам наш новий сайт?

View Results

Loading ... Loading ...